* استفاده از سایت به منزله پذیرش این توافق نامه است *

شرایط و قوانین فروشگاه ″فورتنایت فا″ شامل و نه محدود به موارد زیر می‌ باشند. این قوانین ممکن است با گذشت زمان تغییر کند و فروشگاه حق اعمال تغییرات را برای خود محفوظ میدارد. در صورت تغییر قوانین حتما به شما کاربران گرامی اطلاع داده خواهد شد

کسانی که هنگام خرید ایمیل اکانت PSN خود را وارد میکنند دقت کنند؛ اگر شما با همان ایمیلی که وارد کرده اید، قبلاً اکانت Epic Games ساخته اید ولی به اکانت PSN خود متصل نکرده اید، لازم است که یک ایمیل دیگر(که تا به حال با آن اکانت Epic Games نساخته اید) در قسمت توضیحات سفارش وارد کنید تا ما با آن ایمیل اکانت اپیک گیمز بسازیم و به PSN شما متصل کنیم تا بتوانیم خریدتان را تکمیل کنیم.در صورتی که اکانت PSN شما به اکانت اپیک گیمز متصل نشده باشد و تا ۱۰ دقیقه بعد از پیامک زدن ما به شما، پاسخی از سوی شما دریافت نکنیم، سفارش شما با تاخیر حداکثر ۴۸ ساعته انجام خواهد شد.(اگر مطمئن نیستید که اکانت PSN تان به اپیک متصل شده یا خیر، جهت اطمینان ایمیل دومتان را وارد کنید تا اگر نباز شد از آن استفاده کنیم.)

-نکته اول: نیازی به وارد کردن رمز ایمیل نیست.

-نکته دوم: رمز اکانت اپیک ساخته شده با ایمیل شما توسط ما، همان رمز اکانت PSN شما خواهد بود. در صورتی سادگی رمز، به آخر آن عدد ۱ اضافه خواهد شد.